Michał Piros nowym trenerem puławskich piłkarzy

      Możliwość komentowania Michał Piros nowym trenerem puławskich piłkarzy została wyłączona

Za niespełna miesiąc, bo 22 lipca, ruszy nowy sezon piłkarski w ramach rozgrywek eWinner drugiej ligi. Zawodnicy “Dumy Powiśla” podejmą nowe wyzwania pod wodzą nowego trenera.

To Michał Piros poprowadzi Wisłę Puławy po kolejne sukcesy. 38-letni szkoleniowiec, mimo młodego wieku, ma już bogate doświadczenie trenerskie, które może pokazać podczas pracy z puławską drużyną. Przez ostatnie 3 lata samodzielnie prowadził zespół Legionovii Legionowo, w każdym z sezonów walcząc o awans do II ligi. Łącznie przygotował zawodników do 113 meczów – jego podopieczni odnieśli 61 zwycięstw i 25 razy zremisowali.

W sumie, Michał Piros ma 15-letnie doświadczenie – uczestniczył także w wielu stażach trenerskich, w takich klubach jak Hannover 96, Dinamo Zagrzeb, Birmingham City czy AS Roma. Z Wisłą Puławy związał się rocznym kontraktem, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Zmiany kadrowe nie ominęły też samej drużyny – jak podaje KS Wisła Puławy, Bartosz Bernard, Jakub Czajkowski, Piotr Zieliński i Błażej Sapielak nie zagrają już w biało-niebieskich barwach, bo obaj wracają już do swoich klubów. Z końcem czerwca wygasa też kontrakt Macieja Kony.

A kibiców, którzy są ciekawi terminarza nowych piłkarskich rozgrywek, odsyłamy na stronę internetową klubu (kliknij TUTAJ). Wiślacy rozpoczną nowy sezon od piłkarskiego pojedynku z drużyną Chojniczanki Chojnice – właśnie wspomnianego 22 lipca.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy