Na łyżwach, na basenie i w klubie fitness – czyli jak spędzić ferie w Kozienicach

      Możliwość komentowania Na łyżwach, na basenie i w klubie fitness – czyli jak spędzić ferie w Kozienicach została wyłączona

Jak na sportowo spędzić ferie, nie wyjeżdżając z domu? Mieszkańcom Kozienic podpowiada Kozienickie Centrum Sportu i Rekreacji.

Od 10 do 21 lutego potrwają tegoroczne ferie zimowe w województwie mazowieckim – i cały ten czas można spędzić bardzo aktywnie. Młodzi miłośnicy pływania, na pewno ucieszą się z tego, że codziennie, do 14.00, będą mogli korzystać z basenu do woli, po kupieniu ulgowego biletu. Tańsze wejściówki będą na nich czekać także w Fitness Clubie.

A wyjątkowo dużo będzie się działo przez ta najbliższe dwa tygodnie na kozienickim lodowisku – tu dzieci i młodzież także wejdą po kupieniu niedrogich biletów, a na miejscu będą na nie czekać specjalne gry i zabawy. Ci, którzy nigdy wcześniej nie mieli łyżew na nogach, nie muszą się martwić – bo w pierwszym tygodniu ferii codziennie będzie można wziąć udział w bezpłatnych lekcjach jazdy. A kiedy wszyscy poczują się już pewnie na lodowisku, będzie okazja żeby spędzić tu cały bal karnawałowy – tu będzie warto przyjść w przebraniu, żeby dostać słodki upominek.

O szczegółach tych zimowych atrakcji w Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu informują plakaty.

 

Nie znaleziono galerii.

Źródło plakatów: materiały nadesłane przez organizatora