Nadchodzi Demo Day – inny niż poprzednie

      Możliwość komentowania Nadchodzi Demo Day – inny niż poprzednie została wyłączona

Innowacje z dziedziny ekologii, branży IT czy edukacji – dziesięć oryginalnych, biznesowych pomysłów zostanie jutro zaprezentowanych w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym.

W najbliższą środę odbędzie się nowa edycja wydarzenia Demo Day. Tym razem będzie ono dedykowane osobom, które działają w Strefie Pomysłodawcy. Przypomnijmy, że jest to ogólnopolski projekt, którym koordynuje konsorcjum, w skład którego wchodzi właśnie PPN-T oraz Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu i Krakowskie Centrum Innowacyjnych Technologii.

Tradycyjnie, autorzy innowacyjnych puławskich projektów publicznie przedstawią swoje pomysły – ale po raz pierwszy ocenę wystawią im nie eksperci, a publiczność. Zaplanowano prezentację dziesięciu start-upów – ale tylko jeden z nich zdobędzie nagrodę pieniężną w wysokości 5 tysięcy złotych, która pozwoli wcielić śmiałe plany w życie. O wszystkim zdecyduje głosowanie widzów.

Każdy, kto chciałby poznać i ocenić pomysły początkujących przedsiębiorców, powinien 12 października odwiedzić Puławski Park Naukowo-Technologiczny. To zaproszenie między innymi dla wszystkich mieszkańców Puław. Demo Day potrwa od 10.00 do 14.00.

Źródło informacji i grafiki: PPN-T