Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego to…?

      Możliwość komentowania Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego to…? została wyłączona

Jak co roku, pora wybrać najlepsze polskie atrakcje turystyczne: najciekawsze miejsca i najbardziej kreatywne inicjatywy, które pomagają zwiedzać i poznawać różne rejony kraju. Na początek zostaną wybrane najmocniejsze turystyczne propozycje z Lubelszczyzny. Swoją nagrodę przyznają też internauci – a w tym może pomóc dosłownie każdy.

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna ogłasza nową edycję konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego. W puli jest 33 kandydatów do tego tytułu: to różne miejsca i atrakcje, jakie czekają na mieszkańców i gości Lubelszczyzny, spragnionych wiedzy i rozrywki. Tylko trzy spośród nich przejdą do ogólnopolskiego etapu konkursu, żeby zawalczyć o Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej – a wskaże je kapituła konkursowa, w której znaleźli się specjaliści z dziedziny turystyki.

Ale jednocześnie swojego zwycięzcę wybiorą mieszkańcy regionu i sami turyści. O tym, do kogo trafi Nagroda Internautów, zdecyduje głosowanie, które odbywa się na Facebooku – i potrwa do 28 września (do godziny 11.00). Wśród propozycji jest pięć atrakcji z naszego regionu:

  • Marina Puławy
  • Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa
  • Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów
  • Nocne Zwiedzanie Kazimierza Dolnego
  • Retro Meleks – Podróże po Nałęczowie i Wąwolnicy.

Żeby oddać swoje głosy, wystarczy wejść na stronę specjalnie utworzonego wydarzenia – i polubić te zdjęcia, które reprezentują konkretnych kandydatów. O zwycięstwie przesądzi właśnie liczba takich pozytywnych reakcji. Bezpośredni link do odpowiedniej strony jest TUTAJ. Do udziału w głosowaniu zachęca między innymi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach.

Źródło zdjęcia: Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna