Nocna kolizja sześciu aut w Kajetanowie

      Możliwość komentowania Nocna kolizja sześciu aut w Kajetanowie została wyłączona

Nie ma już problemów z przejazdem na drodze ekspresowej S12, pomiędzy mostem na Wiśle a skrzyżowaniem z drogą wojewódzką nr 874 do Góry Puławskiej.

Wczoraj przed północą w miejscowości Kajetanów (pow. puławski) doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. W miejscu wypadku zderzyło się sześć samochodów: pięć osobowych i ciężarówka.

Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Jednak sprawca zdarzenia porzucił pojazd i uciekł pieszo. Obecnie jest on poszukiwany przez policję. Trwa szczegółowe ustalanie okoliczności kolizji.

Z relacji uczestników zdarzenia wynika, że kierujący autem osobowym najechał na tył poprzedzającego go pojazdu z przyczepą campingową. Na skutek uderzenia zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze. W tym czasie sprawca uderzył w następne auto jadące z przyczepą, spychając je na prawą stronę drogi. Kolejne trzy samochody, próbując wykonać manewry obronne, również zostały uszkodzone.

Droga ekspresowa w ciągu obwodnicy Puław była przez kilka godzin kompletnie zablokowana. Wprowadzono objazdy przez Górę Puławską i Puławy. Obecnie nie ma tam żadnych utrudnień.

 

(fot. Policja)