Notoryczny złodziej poszukiwany – sprawdź, czy możesz pomóc

      Możliwość komentowania Notoryczny złodziej poszukiwany – sprawdź, czy możesz pomóc została wyłączona

Opolska policja liczy na pomoc mieszkańców regionu. Pyta, czy ktoś rozpoznaje mężczyznę, który dopuścił się niejednego przestępstwa w tej części naszego regionu.

11 stycznia ze sklepu spożywczego przy ulicy Przemysłowej w Opolu Lubelskim skradziono markowy alkohol. Kamery monitoringu zarejestrowały przebieg tego zdarzenia – dlatego mundurowi dysponują wizerunkiem złodzieja. Ubrany w sportową odzież, krótko ostrzyżony mężczyzna, wykorzystał chwilę nieuwagi personelu i wyszedł ze sklepu, nie płacąc za zabraną z półki butelkę trunku. Jego łup był wart ponad 100 złotych.

Ale policjanci, którzy zajęli się tą sprawą ustalili, że ten sam mężczyzna dokonał również kilku innych kradzieży, a tamte straty wyceniono w sumie na blisko 600 złotych.

Na stronie internetowej opolskiej komendy są zamieszczone zdjęcia przechwycone z nagrania monitoringu – kliknij TUTAJ. Każdy, kto rozpoznaje podejrzanego, jest proszony o kontakt z policją. Można dzwonić bezpośrednio na opolską komendę albo na numer alarmowy 112.

Źródło informacji i zdjęcia: KPP w Opolu Lubelskim