Piłkarze Wisły Puławy wracają do treningów

      Możliwość komentowania Piłkarze Wisły Puławy wracają do treningów została wyłączona

Po świątecznej przerwie i odpoczynku czas wrócić do pracy. Dotyczy to także puławskich piłkarzy, którzy tej wiosny będą chcieli osiągnąć bardzo ważne cele.

Wczoraj (8 stycznia) wiślacy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej eWinner drugiej ligi. Po niedzielnych zajęciach wprowadzających przyszedł czas na poniedziałkowe testy wydolnościowe – a na ich podstawie zostanie ustalony szczegółowy plan na najbliższe tygodnie. Wiadomo, że w tym tygodniu każdego dnia będą zajęci.

W siłowni i na murawie zameldowało się wczoraj 24 zawodników. Ale wśród nich nie pojawił się już Agwan Papikyan – decyzją klubu, jego umowa została skrócona i wygasła 31 grudnia. Przypomnijmy, że dołączył do zespołu w lipcu ubiegłego roku. W biało-niebieskich barwach Wisły Puławy wybiegał na murawę 14 razy.

Przypomnijmy, że wiślacy znajdują się obecnie na piątym miejscu w tabeli eWinner drugiej ligi – to strefa play-offów o awans do pierwszej ligi. Natomiast do strefy bezpośredniego awansu tracą obecnie tylko trzy punkty. Mecz 20. kolejki rozegra się 25 lutego w Puławach. Duma Powiśla podejmie wtedy na własnym boisku Siarkę Tarnobrzeg.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy