Piłkarze Wisły Puławy wygrali zimowy sparing

      Możliwość komentowania Piłkarze Wisły Puławy wygrali zimowy sparing została wyłączona

W minioną sobotę (4 lutego), na puławskim stadionie, piłkarze Wisły Puławy wygrali swój kolejny mecz sparingowy. A na boisku był obecny zawodnik, który dopiero dołączył do drużyny.

Początek rundy wiosennej zbliża się wielkimi krokami – bo pierwsze takie starcie odbędzie się w ostatnią sobotę lutego. Na razie piłkarze trenują – a na murawie rozgrywają mecze kontrolne. W miniony weekend to wiślacy odegrali rolę gospodarzy – podjęli na swoim terenie drużynę z Ostrowca Świętokrzyskiego. Nie pozwolili przeciwnikom zdobyć żadnego gola – a sami strzelili ich aż cztery. Bramki zdobyli Mateusz Klichowicz, Dominik Banach i dwukrotnie Dawid Retlewski.

Z powodu niegroźnych urazów i przeziębień, w meczu nie wzięli udziału czterej zawodnicy. W podstawowym składzie pojawił się natomiast piłkarz, który dopiero niedawno dołączył do zespołu. To Wojciech Błyszko – 23-latek, który ma za sobą występy w młodzieżowej, niemieckiej Bundeslidze. W Polsce był zawodnikiem między innymi Motoru Lublin, a minionej jesieni grał w pierwszej lidze, w barwach Chojniczanki Chojnice. Z puławską Wisłą wiąże go kontrakt ważny do końca tego sezonu.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy