Poczuj wiosnę i zapisz się na Bieg Zielonych Sznurowadeł

      Możliwość komentowania Poczuj wiosnę i zapisz się na Bieg Zielonych Sznurowadeł została wyłączona

Być może nie ośmielamy się jeszcze marzyć o wiośnie, a jednak warto zacząć: na przykład dlatego, że ruszyły już zapisy na doroczną imprezę biegową, lubianą przez mieszkańców naszego regionu.

To już tradycja, że właśnie na wiosnę biegacze, miedzy innymi ci z naszego powiatu, ustawiają się na linii startu w Puławskiej Marinie i biegną przez kolejnych 5 kilometrów – albo nawet 20. Każdy chętny może wybrać ten dystans, który bardziej mu odpowiada, a organizatorzy zapewniają, że każdy kto ukończy wyzwanie, na mecie dostanie medal.

Bieg Zielonych Sznurowadeł jak co roku organizuje Fundacja BezMiar, zostanie także dofinansowany z budżetu Miasta Puławy. Tegoroczna edycja odbędzie się 22 marca, czyli za dwa miesiące. Zapisy na biegi ruszyły wczoraj, a link do formularza zamieszczamy też TUTAJ.

Dodajmy, że półmaraton Biegu Zielonych Sznurowadeł rozpocznie całą serię biegów, znanych jako Korona Półmaratonów Lubelszczyzny – terminy tych kolejnych sportowych zmagań można sprawdzić na stronie internetowej Fundacji Bezmiar.

 

Nie znaleziono galerii.

Źródło plakatu: Bieg Zielonych Sznurowadeł – Facebook