Pomóż naszykować upominki pod “Choinkę z Czwórką”

      Możliwość komentowania Pomóż naszykować upominki pod “Choinkę z Czwórką” została wyłączona

Dziś Mikołajki – dzień, który wiąże się z przekazywaniem podarunków. Tymczasem puławskie organizacje pozarządowe zachęcają, żeby mieszkańcy miasta ponownie wcielili się w rolę Świętego Mikołaja – pomagając przygotować pewne specjalne, miłe niespodzianki.

Dokładnie za tydzień (13 grudnia), w Szkole Podstawowej nr 4 w Puławach, odbędzie się świąteczne spotkanie, przygotowane z myślą o młodych, niepełnosprawnych mieszkańcach Puław i okolic. Podopieczni Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego “Benedyktyński Zakątek”, prowadzonego przez siostry zakonne, spędzą najbliższy wtorek w atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Obejrzą występ przygotowany przez szkolną społeczność, będą wspólnie lukrować pierniczki, robić ozdoby świąteczne i ubierać szkolną choinkę. Na koniec dzieci odwiedzi Święty Mikołaj, który wręczy im paczki z upominkami.

Fundacja “Obok Nas” i Stowarzyszenie “Przeszłość – Przyszłości” zachęcają do wsparcia tego wydarzenia. Każdy może pomóc w przygotowaniu prezentów dla dzieci, wpłacając datek na wskazane konto (z dopiskiem “choinka”): BGŻ BNP Paribas 51 2030 0045 1110 0000 0405 7570.

O szczegółach nadchodzącego wydarzenia “Choinka z Czwórką” informuje na swoim facebookowym profilu Szkoła Podstawowa nr 4 w Puławach – kliknij TUTAJ.

Źródło informacji: Stowarzyszenie Przeszłość-Przyszłości; źródło zdjęcia: Fundacja “Obok Nas”