PORADY EKSPERTA: JOANNA BARTOŚ (SALON SUKIEN ŚLUBNYCH – ABA) Ślub w odsłonie jesienno-zimowej? Tak, to się sprawdza!

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: JOANNA BARTOŚ (SALON SUKIEN ŚLUBNYCH – ABA) Ślub w odsłonie jesienno-zimowej? Tak, to się sprawdza! została wyłączona

Aura za oknem jest zdecydowanie chłodniejsza, jednak ostatni kwartał roku to również intensywny czas w branży ślubnej. Dlaczego? Bo wiele par odkłada celowo to wydarzenie na spokojniejszy, pozaurlopowy sezon i kieruje się względami… ekonomicznymi. Ostatnimi czasy te względy mają coraz większe znaczenie.

Dlaczego miesiące jesienne i zimowe są chętnie wybierane przez pary na ceremonię ślubną? A jak pora roku wpływa na dobór modnych dodatków? Czy warto zdecydować się na oryginalny bukiet, czy może warto zastąpić go takim ze wstążek albo z broszek? A co z zimową stylizacją dla Pana Młodego? Okazuje się, że męską stylizację można uzupełnić nawet… płaszczem. To może okazać się przydatne, jeśli ceremonia ma się odbyć w jesienno-zimowym plenerze.

 

Marketing ślubny – na czym polega i dlaczego jest tak ważny? Jakie przedmioty możemy zobaczyć na targach ślubnych i jak mogą nas zainspirować takie ekspozycje? Ekspertka przekonuje, że to doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń i wspaniałych pomysłów na ten jedyny i wyjątkowy dzień. W miesiącach jesiennych i zimowych obowiązują niższe ceny, warto więc zaopatrzyć się w niektóre materiały czy dodatki.

 

Chociaż to młoda para najbardziej przyciąga uwagę podczas ceremonii, nie tylko jej potrzebne jest profesjonalne wsparcie. Stylistka chętnie doradza także innym bliskim osobom, np. mamie czy teściowej. A ile sukien może mieć Panna Młoda? Okazuje się, że nawet trzy… Jeśli wybierze różne kreacje na ślub, wesele i poprawiny. A mogą to być stylizacje w różnych kolorach.