Przetarg zakończony – kto przeprowadzi remont?

      Możliwość komentowania Przetarg zakończony – kto przeprowadzi remont? została wyłączona

Zgodnie z obietnicą, wracamy do sprawy remontu, który wkrótce rozpocznie się w południowej części Puław. To ważna wiadomość dla mieszkańców Włostowic – zarówno tych zmotoryzowanych, jak i tych, którzy pokonują osiedlowe ulice pieszo.

Połowa ulicy Norblina, od skrzyżowania z ulicą Zabłockiego aż do spotkania z ulicą Romów, zostanie zmodernizowana. Poprawi się tu infrastruktura drogowa, ale odnowiona będzie też sieć wodociągowa, planowana jest też przebudowa sieci elektroenergetycznej i zamontowanie 9 nowych lamp ulicznych. Remont obejmie nie tylko jezdnię, ale też chodniki – również te przy ulicy Murarskiej (na odcinku od ulicy Norblina do ulicy Kilińskiego).

Jak informują władze miasta, przetarg w tej sprawie już się zakończył: do wykonania remontu zgłosiło się pięć firm: z Lublina, Lubartowa, Nałęczowa, z Kazimierza Dolnego i z Kraśnika. W miejskim budżecie na tę modernizację zabezpieczono 3 miliony 400 tysięcy złotych. Żadna ze złożonych ofert nie przekracza tej sumy, więc prawdopodobnie wkrótce dowiemy się, którego wykonawcę wybierze ratusz.