Przyjdź, posłuchaj, pomóż

      Możliwość komentowania Przyjdź, posłuchaj, pomóż została wyłączona

Karnawał trwa w najlepsze i na pewno wielu z nas skorzystało już z okazji, żeby dobrze się bawić. Tymczasem już w najbliższą niedzielę dobrą zabawę będzie można połączyć z dobrymi uczynkami.

W najbliższą niedzielę w Pionkach odbędzie się Charytatywny Koncert Muzyki Karnawałowej. Właśnie tego dnia będzie można posłuchać, co potrafią uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej I stopnia w Pionkach – i w trakcie tego koncertu będzie można wesprzeć młodych ludzi i ich wakacyjne plany. Stowarzyszenie Artystyczne Muzykalne Pionki będzie zbierało środki potrzebne do zaplanowania wyjazdu uczniów Szkoły Muzycznej na letnie warsztaty.

Sam koncert będzie bardzo różnorodny, bo zapowiedzieli się jeszcze muzyczni goście. Po pierwsze, akustyczne trio Viklinova, które tworzy utwory inspirowane polską muzyką tradycyjną i folkowymi brzmieniami muzyki świata. Po drugie, do Pionek przyjedzie Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta GRANDIOSO, a zagra pod dyrekcją Dariusza Krajewskiego.

Cała ta muzyczna uczta odbędzie się w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach, w tę niedzielę – początek o 17.30. Wstęp będzie wolny.

 

Nie znaleziono galerii.

Źródło plakatu: www.pionki.pl