Rusza IV Puławskie Forum Profilaktyczne

      Możliwość komentowania Rusza IV Puławskie Forum Profilaktyczne została wyłączona

Impreza, która jest okazją do wymiany poglądów, doświadczeń w dziedzinie szeroko rozumianej profilaktyki i wychowania, potrwa od dziś do soboty.

Zaproszeni goście, którzy są bohaterami spotkań z mieszkańcami miasta, opowiadają, często na podstawie własnych doświadczeń, jak żyć z pasją, jak krok po kroku realizować swoje marzenia i nie dać się zniechęcić przeciwnościom.

Już dziś w puławskim Hotelu „Olimpic” będzie można posłuchać, co o motywacji do działania i do pokonywania własnych słabości ma do powiedzenia Andrzej Tokarz – zwycięzca wielu trudnych biegów z przeszkodami, na przykład tych z serii „Runmageddon”.

W piątek, o 10.00, w kinie „Sybilla” raper Arkadio opowie puławianom o tym, jak ważne jest rozwijanie własnych talentów i spełnianie marzeń. Do udziału w spotkaniach są zaproszeni wszyscy mieszkańcy Puław, a zwłaszcza dzieci i młodzież, rodzice i opiekunowie młodych ludzi.

A już w sobotę przyjdzie czas na IV Bieg Trzeźwościowy, czyli sportowe wyzwanie, w którym do pokonania będzie dystans 10 kilometrów – biegacze wyruszą z puławskiej Mariny i pobiegną wałem wiślanym w stronę Kazimierza Dolnego. Oddzielna impreza będzie przygotowana dla tych, którzy wolą maszerować z kijami, czyli rajd Nordic Walking. Całe to sportowe wydarzenie poprowadzi znany lekkoatleta, Paweł Januszewski.

Źródło zdjęcia: pulawy.eu/artykuly/iv-pulawskie-forum-profilaktyczne-zapowiedz,41976.htm