Skandynawia – do odwiedzenia w Puławach

      Możliwość komentowania Skandynawia – do odwiedzenia w Puławach została wyłączona

Żeby w najbliższych dniach wybrać się w najwyższe partie gór Skandynawii, wcale nie trzeba się odpowiednio przygotowywać i ciepło ubierać. Wystarczy odwiedzić puławski „Dom Chemika” w najbliższy piątek (17 marca).

„Przyrodniczo-kulturowa podróż do norweskiej krainy Oppland – majestatycznego królestwa Króla Gór” – to tytuł spotkania, które będzie skoncentrowane na opowieściach o podróżach po jednym z najbardziej fascynujących części Norwegii. Oczywiście nie zabraknie zdjęć, które przeniosą widzów do tego regionu, nadal słabo znanego wśród turystów. Co więcej, do obejrzenia (a nawet do zdobycia) będzie biżuteria, inspirowana Północą.

Autorką prezentacji jest Agnieszka „Astrid” Kępska – z wykształcenia i z zamiłowania filozof, geograf i kulturoznawca. Już od dwudziestu lat łączy swoją pasję z pracą zawodową: oprowadza turystów po Skandynawii, dzieląc się z nimi ciągle pogłębianą wiedzą.

Spotkanie, które pozwoli myślami powędrować najwyższymi łańcuchami skandynawskich gór, odbędzie się w małej sali teatralnej Puławskiego Ośrodka Kultury, w najbliższy piątek, o godzinie 17:00. Wstęp będzie bezpłatny. Na wydarzenie zapraszają POK “Dom Chemika” oraz Puławskie Towarzystwo Miłośników Gór.

Źródło plakatu: POK