Skandynawia – do odwiedzenia w Puławach

      Możliwość komentowania Skandynawia – do odwiedzenia w Puławach została wyłączona

Żeby w najbliższych dniach wybrać się w góry Skandynawii, wcale nie trzeba się odpowiednio przygotowywać i ciepło ubierać. Wystarczy odwiedzić puławski „Dom Chemika” w najbliższy wtorek (23 listopada).

„Wyprawy do Krainy Olbrzymów” to pokaz zdjęć i opowieści o górskich podróżach po jednym z najbardziej fascynujących regionów Gór Skandynawskich. Będą to historie o Jotunheimen – owianej wieloma legendami krainie, które niegdyś przejmowały grozą nawet dzielnych Wikingów.

Autorką prezentacji jest Agnieszka „Astrid” Kępska – z wykształcenia i z zamiłowania filozof, geograf i kulturoznawca. Już od osiemnastu lat łączy swoją pasję z pracą zawodową: oprowadza turystów po Skandynawii, dzieląc się z nimi ciągle pogłębianą wiedzą.

Spotkanie, które pozwoli myślami powędrować łańcuchami skandynawskich gór, odbędzie się w małej sali teatralnej Puławskiego Ośrodka Kultury, w najbliższy wtorek, o godzinie 17:30. Wstęp będzie bezpłatny. Na wydarzenie zapraszają POK “Dom Chemika” oraz Puławskie Towarzystwo Miłośników Gór.

Źródło plakatu: POK