Sprawdź, na co od dziś znowu pozwala MZK

      Możliwość komentowania Sprawdź, na co od dziś znowu pozwala MZK została wyłączona

Epidemia koronawirusa zmusiła pasażerów puławskiego Miejskiego Zakładu Komunikacji do zmiany przyzwyczajeń – od marca przywykali do tego, że autobusy kursują rzadziej, bo według sobotniego rozkładu jazdy.

Ta sytuacja już się jednak zmieniła, bo od tygodnia emki jeżdżą po puławskich ulicach już według tego rozkładu, który obowiązuje w ferie i w wakacje, w dni powszednie. Warto o tym pamiętać, wybierając się w drogę i licząc na skorzystanie właśnie z miejskiego autobusu.

Ale uwaga, bo dziś wraca jeszcze jedna możliwość, której od ponad dwóch miesięcy nie było: od dziś można znów kupować bilety na przejazd u kierowcy.

Miejski Zakład Komunikacji w Puławach zapewnia, ze wciąż dba o bezpieczeństwo pasażerów, codziennie sprzątając i dezynfekując wnętrza autobusów.

Przypominamy, że rozkłady jazdy puławskiego MZK są do znalezienia nie tylko na przystankach autobusowych, ale też w Internecie, na stronie mzk.pulawy.pl – a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, można zadzwonić na infolinię, która jest czynna całą dobę. Numer: 81 886 87 53.