Sprinterki z Puław reprezentowały Polskę – z bardzo dobrymi wynikami

Możliwość komentowania Sprinterki z Puław reprezentowały Polskę – z bardzo dobrymi wynikami została wyłączona

Podopieczne trenera Sławomira Murata udowodniły, że są w bardzo dobrej formie – i w pełnej gotowości do podejmowania kolejnych wyzwań.

Bardzo dobre starty mają za sobą dwie puławskie sprinterki, które w miniony weekend, jako reprezentantki Polski, brały udział w Międzynarodowym meczu w słoweńskim Mariborze.

Wiktoria Oko zajęła drugie miejsce w biegu na 400 metrów przez płotki, pokonując ten dystans w 58,18 sekundy. Lepsza była tylko zawodniczka z Czech – Ester Bendova, która finiszowała z czasem 57.90 sekundy.

Z kolei Alicja Sielska pokonała dystans 100 metrów przez płotki w czasie 13,84 sekundy – i również zajęła drugie miejsce, tuż za zawodniczką z Węgier. Anna Toth zapewniła sobie zwycięstwo czasem 13,36 sekundy.

Natomiast w klasyfikacji generalnej, dzięki wielu bardzo dobrym wynikom, Polki zdecydowanie zwyciężyły – zarówno z Czeszkami, jak i z Węgierkami.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy