Zlot food trucków – w ten weekend w Dęblinie!

      Możliwość komentowania Zlot food trucków – w ten weekend w Dęblinie! została wyłączona

Furgonetki z przysmakami z różnych stron świata – taka atrakcja pojawi się w centrum Dęblina już w najbliższy weekend. Fast food pod chmurką – to brzmi jak dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu!

Mobilne restauracje zatrzymają się na placu przed hipermarketem Kaufland, przy ulicy 15. Pułku Piechoty Wilków 5i w Dęblinie. Będą tu zaparkowane przez całe trzy dni – o przysmaki będzie można prosić w piątek, sobotę i w niedzielę, codziennie między 12.00 a 20.00.

Co takiego będzie walczyło o uwagę gości? Lista jest bardzo różnorodna – to przegląd popularnych, szybkich przekąsek, które są jednocześnie specjalnościami kuchni z całego świata. Podczas dęblińskiego zlotu food trucków do spróbowania będą: amerykańskie burgery, meksykańska quesadilla, frytki belgijskie, greckie souvlaki, azjatycki makaron chow mein, hiszpańskie churros i burgery z szarpaną wieprzowiną, a wszystko będzie można popić lemoniadą molekularną.

Vouchery, które pozwolą Wam skosztować specjałów z konkretnych food trucków, będą w tę środę (20 lipca) do wygrania w Radiu Impuls.

Słuchajcie uważnie przedpołudniowego i popołudniowego pasma, żeby nie przegapić okazji do udziału w konkursach! Do wygrania będzie w sumie 5 voucherów, każdy do zrealizowania w innym food trucku. Zwycięzcy otrzymają kody, które pozwolą odblokować karnety przypisane do konkretnych potraw.


materiał sponsorowany