Stwórz własną szopkę bożonarodzeniową i wygraj konkurs!

      Możliwość komentowania Stwórz własną szopkę bożonarodzeniową i wygraj konkurs! została wyłączona

Tworzenie szopek bożonarodzeniowych to świąteczna tradycja, którą warto kultywować – co roku przekonuje o tym Puławski Ośrodek Kultury. Już czas na nowe wyzwanie.

Do twórczej pracy mogą już się zabierać wszyscy chętni – dzieci, młodzież i dorośli. Szopkę można konstruować samodzielnie albo w zespole, także rodzinnym. Można wykorzystywać dowolne techniki plastyczne i trzeba śmiało korzystać ze swojej wyobraźni i twórczej inwencji. Jedyne, czego trzeba pilnować, to wymiary pracy – szopka może mieć maksymalnie 1 metr wysokości i szerokości.

Gotowe, przestrzenne prace powinny 3 albo 4 stycznia trafić na portiernię „Domu Chemika” – będą tam wtedy przyjmowane między 10.00 a 18.00. Wszystkie utworzą wystawę – i tam zostaną ocenione przez jurorów, w 6 kategoriach. Do tego czasu zainteresowani powinni też koniecznie wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy.

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na 12 stycznia – autorów najładniejszych i najbardziej pomysłowych szopek poznamy w samo południe. Szczegółowy regulamin konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową oraz link do formularza online znajdziecie TUTAJ.

Źródło informacji: POK; źródło zdjęcia: baza Pixabay