Świąteczny Kiermasz Produktów Lokalnych – w niedzielę w Kazimierzu

      Możliwość komentowania Świąteczny Kiermasz Produktów Lokalnych – w niedzielę w Kazimierzu została wyłączona

To będzie już ostatnie takie spotkanie w tym roku kalendarzowym, w sercu Kazimierza Dolnego – i tym razem będzie (dosłownie) pachniało nadchodzącymi Świętami.

Wraz z początkiem grudnia coraz intensywniej myślimy o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Ci, którzy chcieliby zdobyć na świąteczny stół regionalne rarytasy, powinni odwiedzić nadchodzący Kiermasz Produktów Lokalnych. W najbliższą niedzielę (4 grudnia) kolorowe stragany rozgoszczą się w Kazimierzu Dolnym, na Dużym Rynku.

Produkty lokalne, sygnowane certyfikatem Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” to wyroby, które powstają w różnych zakątkach powiatu puławskiego: w okolicach Puław, Nałęczowa czy właśnie Kazimierza Dolnego. To zarówno produkty spożywcze (owocowe przetwory, oleje, wędliny), które przydadzą się podczas przyrządzania różnych potraw, jak też rękodzieło, które pomoże przystroić dom czy świąteczną choinkę.

Wystawcy będą czekać na gości kiermaszu już od godziny 10.00. Jak zapowiadają organizatorzy, wśród klientów zostaną rozlosowane mikołajkowe upominki. Radio Impuls to patron medialny wydarzenia.

Źródło zdjęcia: LGD “Zielony Pierścień”