Świąteczny Kiermasz Produktów Lokalnych – w tę niedzielę!

      Możliwość komentowania Świąteczny Kiermasz Produktów Lokalnych – w tę niedzielę! została wyłączona

Poprzedni nie doszedł do skutku – ale ostatni w tym sezonie i w tym roku kalendarzowym na pewno się odbędzie. I będzie pachniał nadchodzącymi Świętami.

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”, która dba o producentów i twórców z powiatu puławskiego, zaprasza w najbliższą niedzielę (20 grudnia) do Nałęczowa na Świąteczny Kiermasz Produktów Lokalnych. Na placu przy ulicy Lipowej pojawią się znów lokalne specjały i wyroby rękodzielnicze – takie, które przydadzą się do przygotowania domowych Świąt Bożego Narodzenia.

Zainteresowani mogą się zjawić przy Nałęczowskim Ośrodku Kultury już o godzinie 10.00. Kiermasz potrwa do 15.30, a tradycyjnie, na pół godziny przed końcem spotkania, wśród gości zostaną rozlosowane upominki. Radio Impuls jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Na kolejne kiermasze lokalnych smakołyków i rękodzieła poczekamy do marca – pierwsze spotkanie w kolejnym sezonie zaplanowano na pierwszy dzień wiosny. Z kolei wystawcy mają czas do drugiej połowy lutego, żeby zgłaszać się do udziału w tych spotkaniach.

Źródło zdjęć: LGD “Zielony Pierścień”