Trzecia odsłona Gali MMA Strife 3 coraz bliżej!

      Możliwość komentowania Trzecia odsłona Gali MMA Strife 3 coraz bliżej! została wyłączona

Już niedługo, bo 18 lutego (sobota) w Grupa Azoty Arena odbędzie się wyczekiwane przez lokalnych kibiców wydarzenie sportowe – Gala MMA Strife 3.

Organizacja STRIFE zadebiutowała w Puławach 13 listopada 2021 roku i już ta pierwsza odsłona okazała się sukcesem. Emocjonująca karta walk i wysoka frekwencja kibiców zaowocowały wspaniałym wydarzeniem sportowym, dlatego zdecydowano się na kontynuację.

25 czerwca 2022 odbyła się druga edycja Gali i po raz kolejny lokalna publiczność się nie zawiodła. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali godny podziwu poziom, a sama organizacja zyskała uznanie sportowców walczących dla KSW. Niektórzy z nich osobiście gościli na tym wydarzeniu.

 

Tym razem również nie zabraknie emocji. Na karcie walk widnieją nazwiska doskonale znane w naszym regionie, ale nie tylko. Miłośnicy sportów walki będą mieli okazję zobaczyć w akcji takich zawodników jak: Kamil Gawryjołek, Bartłomiej Kopera, czy Łukasz Nowak.

Osoby, które chcą przeżyć te emocje na żywo mogą dokonać zakupu biletów na stronie kupbilecik.pl. Ale organizacja zadbała również o kibiców, którzy nie będą mogli pojawić się osobiście na tym wydarzeniu: transmisja z Gali MMA Strife 3 będzie emitowana na kanale TVN Turbo.


materiał sponsorowany