Tymex Boxing Night 23 w Puławach – już w listopadzie!

      Możliwość komentowania Tymex Boxing Night 23 w Puławach – już w listopadzie! została wyłączona

Nadchodzi nie lada gratka dla tych mieszkańców naszego regionu, których pasjonuje rywalizacja bokserska. Nowych sportowych emocji dostarczy Tymex Boxing Night 23 – wydarzenie odbędzie się w hali Grupa Azoty Arena już 18 listopada.

Wysoki poziom wrażeń obiecuje karta walk – na ringu staną zawodnicy nie tylko z Polski, ale też z zagranicy. Organizatorzy zapowiadają takie nazwiska, jak Damian Jonak, Sasha Sidorenko, Michał Leśniak czy Stanisław Gibadło. W gali wezmą udział również dwaj przedstawiciele Lubelszczyzny: Łukasz Maciec z Lublina i Michał Soczyński z Dorohuska pokażą, na co ich stać. Kibice, którzy wiernie śledzą europejską rywalizację bokserską, przekonają się też, jak była mistrzyni Europy, Sasha Sidorenko wypadnie podczas starcia z Terezą Dvorakovą.

Wszystkie te sportowe emocje zagoszczą w Puławach za sprawą grupy promotorskiej Tymex Boxing Promotion, założonej w 2013 roku przez Mariusza Grabowskiego. Więcej o jej historii przeczytacie TUTAJ.

O nadchodzącym wydarzeniu usłyszycie również na antenie Radia Impuls. Osoby związane z listopadową galą będą gościć w poniedziałkowym programie Radio Stadion, który prowadzi Konrad Teper. To będzie dobra okazja, żeby dowiedzieć się więcej na temat nadchodzącej rywalizacji oraz lepiej poznać sylwetki zawodników. O terminie audycji będziemy przypominać na antenie.

Ci, którzy już wiedzą, że nie mogą przegapić Tymex Boxing Night 23, mogą już teraz odwiedzać stronę ebilet.pl, żeby zdobyć wejściówki i zarezerwować wybrane miejsca.