Uwielbiasz zwierzaki? Na koniec tego tygodnia wybierz się do Lublina

W nadchodzący weekend miłośnicy zwierząt mogą śmiało wybrać się do Lublina – bo właśnie tam zagoszczą Wystawa i Targi Zoologiczne ZOOPARK.

Do obejrzenia będą zwierzaki z różnych zakątków świata, między innymi z Afryki, Madagaskaru, Australii, Ameryki Południowej i z zimnych, północnych rejonów Europy. Surykatki, lemury, kangury, sowy śnieżne, mieszkańcy akwariów i terrariów, papugi, kanarki, osiołki i alpaki – to tylko niektórzy goście tej wystawy.

Wszystkie te stworzonka będzie można swobodnie podglądać, ale organizatorzy zapowiadają także wiele specjalnych atrakcji, a wśród nich: pokaz szczeniaków, wyścigi ślimaków, a także wystawy rasowych kotów, psów i królików oraz jeży pigmejskich. Z kolei po raz pierwszy w historii ZOOPARKU do obejrzenia będzie wyścig wijów. Miłośnicy psów przekonają się natomiast, jakie sztuczki znają tresowane psy policyjne, bo i taki pokaz zaplanowano. 

Nie zabraknie występów muzycznych, przygotowanych przez Teatr Muzyczny w Lublinie: soliści zaśpiewają i piosenki dla dzieci, i przeboje lubiane przez ich rodziców. Na najmłodszych będą czekały jeszcze konkursy, przygotowane między innymi przez leśników z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Poza tym, targi będą okazją do obejrzenia albo zdobycia nowości z branży zoologicznej, dlatego zaproszeni są i hodowcy, i właściciele zwierząt.

I w sobotę i w niedzielę, Targi Lublin będzie można odwiedzić od 10.00 do 18.00, bilety wstępu będą w tym czasie do kupienia na miejscu.

 

Gallery not found.

Źródło zdjęć: materiały nadesłane przez organizatora

18 comments on “Uwielbiasz zwierzaki? Na koniec tego tygodnia wybierz się do Lublina

 1. Pingback: big chief extracts napalm og

 2. Pingback: innovagoods

 3. Pingback: Thc oil cartridge

 4. Pingback: Budget Safari to Murchison Falls

 5. Pingback: russian bookstore in USA

 6. Pingback: 피망포커머니

 7. Pingback: 메이저사이트

 8. Pingback: winchester wildcat 22 rifle for sale

 9. Pingback: dps noida contact number

 10. Pingback: best in ottawa

 11. Pingback: realistic male stroker

 12. Pingback: w88club

 13. Pingback: vacuum erection device

 14. Pingback: 1xbit app

 15. Pingback: female masturbation

 16. Pingback: how to use a penis ring

 17. Pingback: facts and myths about sex

 18. Pingback: Google

Dodaj komentarz