W tę niedzielę jeszcze raz wsiądź na rower!

      Możliwość komentowania W tę niedzielę jeszcze raz wsiądź na rower! została wyłączona

W najbliższą niedzielę (9 października) swoje nagrody odbiorą najbardziej aktywni puławianie, którzy to lato spędzili maszerując, jeżdżąc na rowerze i pływając kajakiem. Ale wcześniej przyjdzie pora na jeszcze jedną, miłą przejażdżkę – tym razem pod jesiennym słońcem.

Tegoroczne, letnie rowerowe wycieczki odeszły już do historii – ale ci, którzy chcą jeszcze raz wsiąść na swój jednoślad i wziąć udział w puławskim rajdzie, powinni w niedzielę zjawić się przed halą sportową przy Alei Partyzantów. To właśnie stąd, o godzinie 10.00 wyruszą uczestnicy ostatniego w tym sezonie rajdu, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Jaka to będzie wycieczka? Tłumaczy Marcin Kowal – specjalista ds. organizacji imprez z puławskiego MOSiR-u:

 

W puławskiej Marinie na rowerzystów, którzy pokonają 27 kilometrów, będą czekały gorące, pieczone ziemniaki. Tradycyjnie, będzie to także miejsce rozstrzygnięcia akcji “Aktywne Puławy”. Okaże się, kto zebrał w swoim Dzienniku Aktywności najwięcej punktów za udział w rekreacyjnych rajdach, spływach czy imprezach biegowych oraz za wypożyczanie sprzętu sportowego. Laureaci opuszczą Marinę z pucharami, nagrodami i dyplomami.

Źródło informacji: MOSiR Puławy