Wisła Puławy vs. Olimpia Elbląg – 1:0

Możliwość komentowania Wisła Puławy vs. Olimpia Elbląg – 1:0 została wyłączona

W minioną sobotę (8 kwietnia) na puławskim stadionie dawali z siebie wszystko zawodnicy z klubu sportowego Wisła Puławy. W efekcie, piłkarski zespół wrócił do strefy play-offów do pierwszej ligi.

W ramach 26. kolejki eWinner drugiej ligi, wiślacy podejmowali na swoim terenie drużynę Olimpii Elbląg. Gra była zacięta już od pierwszych minut spotkania – do tego stopnia, że do końca pierwszej połowy na koncie każdej z drużyn pojawiła się czerwona kartka. W drugiej połowie obie drużyny nadal zdecydowanie grały w ofensywie, ale bramkę strzelił jedynie Mateusz Kaczmarek, w 87. minucie meczu. Rywale nie zdołali już wyrównać tego wyniku – i trzy cenne punkty ligowe zdobyła “Duma Powiśla”.

Puławska drużyna wróciła do strefy barażowej, ale ta aktualna pozycja, czyli szóste miejsce z 41 punktami, wymaga jeszcze umocnienia, by nie zagrozili jej inni ligowi rywale – dlatego kolejne mecze będą bardzo emocjonujące dla kibiców puławskiej drużyny. W najbliższą sobotę (15 kwietnia) wiślacy zagrają z Górnikiem Polkowice.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy