Wisła Puławy vs. Pogoń Siedlce – 1:2

Możliwość komentowania Wisła Puławy vs. Pogoń Siedlce – 1:2 została wyłączona

Kibice wiślaków liczyli, że piłkarze będą kontynuować passę zwycięstw. Niestety, mecz 30. kolejki eWinner drugiej ligi zakończył się przegraną Wisły Puławy.

W minioną sobotę (6 maja) “Duma Powiśla” podejmowała na swoim boisku zespół Pogoni Siedlce – a przeciwnicy bardzo szybko przejęli kontrolę nad tempem rozgrywki. Już w ósmej minucie zdobyli gola, motywując wiślaków do wyrównania wyniku.

Jednak na bramkę dla Wisły kibice czekali prawie do końca spotkania. Na początku drugiej połowy rywale zdobyli drugiego gola, z rzutu karnego. Bramka dla Wisły padła w 88. minucie meczu – gdy po podaniu od Przemysława Skałeckiego akcję zakończył strzałem z półobrotu Adrian Paluchowski.

Żeby utrzymać się w strefie play-offów do pierwszej ligi, wiślacy muszą odnieść jeszcze kilka zwycięstw – a zostały im już na to tylko cztery szanse. W najbliższą sobotę (13 maja) puławscy piłkarze zmierzą się ze Stomilem Olsztyn, który zajmuje wysokie drugie miejsce w ligowej tabeli.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy