Wracają Kiermasze Produktów Lokalnych!

      Możliwość komentowania Wracają Kiermasze Produktów Lokalnych! została wyłączona

Po zimowej przerwie do naszego regionu wraca cykliczne wydarzenie, już od dekady organizowane przez Lokalną Grupę Działania „Zielony Pierścień”.

Pierwsze tegoroczne spotkanie z lokalnymi przysmakami i rękodziełem odbędzie się w najbliższą niedzielę (19 marca), na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury. Na stoiskach będzie można wypatrzyć już produkty, które przydadzą się do przygotowania dań na wielkanocny stół. Pojawi się też tradycyjne rękodzieło – a wśród niego również świąteczne dekoracje. Niedzielny nałęczowski kiermasz potrwa od 10.00 do 15.30.

Dodajmy, że W tym roku mija już 10 lat, odkąd Lokalna Grupa Działania “Zielony Pierścień” organizuje tę imprezę, promującą działalność przedsiębiorców z powiatu puławskiego. Regularnie przedstawiają oni produkty lokalne, certyfikowane przez LGD “Zielony Pierścień”. To bardzo często artykuły, które zdobyły już sympatię konsumentów, a także uznanie gremiów przyznających branżowe nagrody.

Harmonogram przygotowany na ten rok obejmuje 18 takich handlowych spotkań. W każdym miesiącu, aż do grudnia, odbędą się dwa Kiermasze Produktów Lokalnych – po jednym w Nałęczowie i w Kazimierzu Dolnym. O szczegółach można przeczytać TUTAJ.

Źródło informacji i zdjęcia: LGD “Zielony Pierścień”