Wyjaśnią, jak zdobyć fundusze unijne na rozwój firmy

      Możliwość komentowania Wyjaśnią, jak zdobyć fundusze unijne na rozwój firmy została wyłączona

Popularne powiedzenie mówi, że świat należy do odważnych. Ale większe szanse na sukces mają również ci dobrze poinformowani. Dlatego przekazujemy wieści na temat specjalnego spotkania, jakie odbędzie się w Puławach.

Kto i jak będzie mógł wykorzystać środki unijne, przeznaczone na lata 2021-2027 dla przedsiębiorców? W następny czwartek, 23 marca, wyjaśnią to uczestnicy konferencji Info Day. Spotkanie potrwa od 9.00 do 13.00 – a jego plan ramowy jest TUTAJ.

W Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym zabiorą głos między innymi operatorzy funduszy unijnych. Przedstawią ofertę i założenia nowych programów operacyjnych, z których mogą skorzystać na przykład lokalne start-upy albo firmy, które mają w planach rozwijanie innowacyjnych projektów.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w Info Day, powinny się wcześniej zarejestrować – ponieważ ilość miejsc będzie ograniczona. Link do elektronicznego formularza można znaleźć na stronie internetowej Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego – kliknij TUTAJ.

Żródło informacji i zdjęcia: PPN-T