Zmiany w rozkładach jazdy puławskiego MZK!

      Możliwość komentowania Zmiany w rozkładach jazdy puławskiego MZK! została wyłączona

Wraz z początkiem kwietnia, czyli w najbliższą sobotę, nastąpią pewne zmiany w rozkładach jazdy. Miejska spółka tłumaczy, że dostosowuje swoją ofertę do oczekiwań pasażerów.

Każdy, kto od 1 kwietnia zamierza podróżować liniami nr 1, 2, 3, 4, 14 albo M1, powinien najpierw zajrzeć na stronę www.mzk.pulawy.pl albo dobrze się przyjrzeć zaktualizowanym rozkładom, wywieszonym na przystankach. Można spodziewać się na przykład dodatkowych kursów w godzinach szczytu. Jednak zaskoczeniem mogą być nie tylko godziny kursów, ale też zmiany dokonane na poszczególnych trasach.

Dodatkowo, zostanie uruchomiony nowy kurs linii nr 7 – o godzinie 10:47 autobus będzie odjeżdżać z przystanku przy Parku Naukowo-Technologicznym.

Natomiast linia nr 20, która pozwala dotrzeć do jednego z najbardziej malowniczych zakątków powiatu puławskiego, już od kwietnia będzie kursowała w stronę Kazimierza Dolnego przez Wierzchoniów (w odwrotnym kierunku również).

A ponieważ pogoda będzie wkrótce zachęcać do odpoczywania na działkach rekreacyjnych, już w kwietniu mieszkańcy Puław znowu będą mogli korzystać z linii nr 8. Ta, tradycyjnie, dowiezie pasażerów do ogródków działkowych położonych niedaleko ulicy 4. Pułku Piechoty Wojska Polskiego.

Źródło informacji: MZK Puławy