Jak będzie w przyszłości wyglądał Nałęczów?

      Możliwość komentowania Jak będzie w przyszłości wyglądał Nałęczów? została wyłączona

To będzie zależało od projektu zagospodarowania przestrzennego, nad którym pracują właśnie specjaliści. A pewien wkład w te prace mogą mieć wszyscy chętni, którzy wezmą udział w badaniu ankietowym.

Projektanci opracowują dokument, który wyznaczy kierunki rozwoju miasta – ale potrzebują danych, które pomogą im stworzyć optymalny plan. Takie dane to między innymi potrzeby i oczekiwania samych mieszkańców gminy: i właśnie dlatego burmistrz Nałęczowa ogłasza specjalne konsultacje społeczne.

Jak powinno dalej rozwijać się miasto? Czy gmina dobrze wykorzystuje swój potencjał? W jakie sfery życia publicznego warto jeszcze zainwestować? To niektóre pytania, na które mogą odpowiedzieć chętni biorący udział w przygotowanej ankiecie. Papierowy formularz można dostać w nałęczowskim Urzędzie Miasta, a wirtualny czeka na stronie internetowej ratusza (znajdziesz go TUTAJ).

Konsultacje nad projektem zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Nałęczów potrwają do 31 lipca, czyli do następnej soboty. Do tego czasu trzeba odesłać albo oddać wypełnione kwestionariusze.