KS Azoty Puławy vs. KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – 22:27

      Możliwość komentowania KS Azoty Puławy vs. KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – 22:27 została wyłączona

W tych dniach wielu sportowych emocji dostarczają swoim kibicom piłkarze ręczni Azotów Puławy – a sami mają bardzo intensywny czas, obfitujący w ligowe zmagania.

Niestety, mecz 19. kolejki PGNiG Superligi nie poszedł po myśli puławskich szczypiornistów. Z wyjazdowego spotkania w Ostrowie Świętokrzyskim wrócili na tarczy, przegrywając z Ostrovią 22:27. Do końca pierwszej połowy puławianie tracili do rywali tylko dwa punkty, ale w drugiej części meczu nie zdołali wyrównać wyniku. Co prawda przeciwnicy popełniali błędy, ale ofensywę Azotowców powstrzymywał bardzo skuteczny bramkarz Ostrovii.

W ligowej tabeli Azoty Puławy zamykają strefę awansu do ligi europejskiej, plasując się na 4. miejscu z dorobkiem 36 punktów. Po piętach depcze im zespół z Gdańska, który ma na koncie 35 punktów.

Jednak pojutrze (22 marca) azotowcy zmierzą się z drużyną z Kielc – a ta wyprzedza puławskich piłkarzy o 18 punktów ligowych. Środowe spotkanie z tym mocnym przeciwnikiem rozegra się w Puławach: zacznie się o 18:15 na hali Grupa Azoty Arena. Co prawda bilety zostały już wyprzedane, ale mecz będzie również transmitowany – na kanale TVP Sport.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Azoty Puławy