Wisła Grupa Azoty Puławy vs. Zagłębie II Lubin – 3:3

Możliwość komentowania Wisła Grupa Azoty Puławy vs. Zagłębie II Lubin – 3:3 została wyłączona

Piłkarze klubu sportowego Wisła Puławy spędzili minioną niedzielę (19 marca) na Dolnym Śląsku. Oczywiście powiodły ich tam ligowe zmagania.

W ramach 23. kolejki eWinner drugiej ligi wiślacy zmierzyli się z rezerwami Zagłębia Lubin. Już od pierwszych minut gry, spotkanie było bardzo wyrównane – i zakończyło się remisem 3:3. Do przerwy oba zespoły umieściły piłkę w bramce przeciwnika po jednym razie – w drugiej połowie sportowa walka stała się jeszcze bardziej zacięta. Gole dla Wisły strzelili Łukasz Wiech, Przemysław Skałecki i Adrian Paluchowski.

W ligowej tabeli “Duma Powiśla” nadal znajduje się w strefie play-offów do pierwszej ligi – na 5. miejscu zestawienia. Ale ma przewagę tylko jednego punktu nad najlepszą drużyną spoza tej strefy.

Kolejną okazją do poprawienia ligowego wyniku będzie mecz Polonią Warszawa, zaplanowany na najbliższą sobotę (25 marca). Aktualnie obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli – warszawski zespół wyprzedza puławski o jeden punkt i też będzie walczyć o umocnienie swojej pozycji w czołówce.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy