Na puławskiej stacji kolejowej znaleziono ciało młodego mężczyzny

      Możliwość komentowania Na puławskiej stacji kolejowej znaleziono ciało młodego mężczyzny została wyłączona

Policja, pod nadzorem prokuratora, wyjaśnia w jakich okolicznościach doszło do śmierci tego człowieka – i co takiego wydarzyło się na terenie stacji.

Zaskakującego odkrycia dokonano w rejonie składu zaparkowanego na torach. W poniedziałkowe popołudnie (20 marca), około godziny 16.00, maszynista przejeżdżającego pociągu zauważył ciało leżące na wagonie towarowym. Policyjny patrol wysłany na miejsce zdarzenia potwierdził, że na jednej z cystern, niedaleko trakcji elektrycznej, leżał młody mężczyzna. Nie dawał żadnych oznak życia.

Mundurowi, wyjaśniający zagadkę śmierci tego człowieka, wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. Zajęli się również ustaleniem tożsamości mężczyzny – co nie było łatwe, ponieważ przy denacie nie znaleziono żadnych przedmiotów – ani dokumentów, ani telefonu. Mimo tego, policjantom udało się ustalić, że zmarły to prawdopodobnie 22- letni mieszkaniec powiatu puławskiego.

Szczegółowe okoliczności tej tragedii wyjaśni prokuratorskie śledztwo – ważnych wskazówek mogą dostarczyć wyniki zleconej sekcji zwłok.

Źródło informacji i zdjęcia: KPP w Puławach