Miejski Rajd Pieszy czeka na uczestników!

      Możliwość komentowania Miejski Rajd Pieszy czeka na uczestników! została wyłączona

Dobra wiadomość dla tych, którym wakacje kojarzą się z wędrowaniem po zakątkach naszego regionu – w Puławach, już w tę sobotę (4 lipca), będzie można dołączyć do grona uczestników Miejskiego Rajdu Pieszego.

Puławski Ośrodek Kultury zachęca, żeby część tego weekendu spędzić na spacerze w okolicach Wólki Profeckiej. Spacerowiczów poprowadzi Mariusz Karolak z Centrum Informacji Turystycznej, a do przejścia będzie około 16 kilometrów. Cała wyprawa rozpocznie się od zbiórki na Skwerze Niepodległości, w sobotni poranek, o godzinie 9.00. Jak zapowiadają organizatorzy, ten rajd pieszy na pewno się odbędzie, bez względu na pogodę.

Ale na udział warto się decydować już teraz – bo zapisy trwają, a ilość miejsc jest ograniczona. W tej sprawie trzeba kontaktować się z przewodnikiem zaplanowanego rajdu, czyli wysłać wiadomość elektroniczną na adres: mariusz.karolak@domchemika.pl albo zadzwonić pod numer: 601 315 091. Zaznaczmy, że wyprawa jest całkowicie bezpłatna – wystarczą dobre chęci i trochę wolnego czasu, żeby zafundować sobie taką sobotnią wyprawę.

Dodajmy, że Miejski Rajd Pieszy to okazja na zdobycie punktów liczących się w akcji „Aktywne Puławy”, prowadzonej przez miejski MOSiR. Uczestnicy dostaną specjalne naklejki, które będą mogli umieścić w swoim Dzienniku Aktywności.