NOWE RADIO W PUŁAWACH!

      36 komentarzy do NOWE RADIO W PUŁAWACH!

Punktualnie o godzinie 12.00 na 97,2 FM w tanecznych rytmach wystartowało Radio Impuls.

Pierwszą piosenką, którą zagraliśmy, był jeden z największych w historii muzyki rozrywkowej hitów: Radio Gaga grupy Queen. Radio Impuls jest kontynuatorem ponad 5-letniej tradycji Radia Puławy 24, ale ze względu na rozwój naszych mediów, spółka zdecydowała się na taką zmianę. Dzisiaj Radio Impuls dysponuje nadajnikiem dużej, bo 2,5-kilowatowej mocy i antenami zlokalizowanymi w Puławach, a swoim zasięgiem obejmuje tereny pomiędzy Lublinem i Radomiem, docierając do ogromnej rzeszy potencjalnych słuchaczy oraz tych, słuchaczy których zdobyło sobie przez lata radio Puławy 24. W Radiu Impuls codziennie usłyszycie Państwo bardzo dobrą taneczną muzykę w różnych jej odmianach, wiadomości lokalne, ciekawe, często niesztampowe wywiady. Pojawi się też sporo nowości, między innymi sobotnia lista przebojów disco polo czy Superlista, prezentująca największe i najmodniejsze hity.

Tydzień wcześniej portal puławy24.pl zastąpił nowy portal informacyjny ToNaszRegion.pl obejmujący swoim zasięgiem teren identyczny z zasięgiem radia Impuls. Te dwa media są wynikiem wprowadzenia nowej strategii rozwoju i będzie nam miło, jeśli spodobają się Państwu i że już codziennie będziecie Państwo z nami. Praca dla Państwa to dla nas wielki zaszczyt.

 

Gallery not found.

36 comments on “NOWE RADIO W PUŁAWACH!

 1. Marek

  Czy da się sprawdzić playlistę waszego radia? Dzisiaj po godzinie 14:00 były grane 3 piosenki, które mi się spodobały.

  A tak poza tym. Fajnie gracie, oby tak dalej. Akurat lubię taką muzykę, jaką wy gracie, i cały czas was słucham.

 2. Korona paradoks

  W tak duzym zakladzie pracy jak Grupa Azoty Pulawy gdzie na zaladunek przyjezdza dziennie 300-400 kierowcow z roznych czesci Europy w tym Wloch nie ma nawet jednego dozownika ze srodkiem dezynfekujacym dlonie.. Czyzby ktos nie odrobil lekcji. Pozdrawiam. Rysiek z Pulaw

 3. Leszek

  Ostatni dobry ziom gadał w tej stacji dwa lata temu. . Teraz muzyka jako tako ale lektorzy cienko, bez polotu, swady i ewidentnie zakochani w swoim głosie. Nic tylko zawołać na puszczy Oskar Kozłowski -WRÓĆ !

 4. Grzegorz

  Jak nie poprawicie swojej aparatury nadawczej, to przestanę Was słuchać. Od kilku dni co jakiś czas, kilka razy na godzinę występują kilku sekundowe przerwy w emisji (szum). Wkurzające to jest bardzo…

 5. mw

  Nowe tadio? Podobne jak puławy 24, zatrzymaliście Panią lektorkę, która czyta wiadomości. Ma absolutnie nieradiowy tembr głosu i przy tym czyta bez oddechu , bez jakiejkolwiek interpretacji i przerw pomiędzy kolejnymi informacji. Naprawdę nie jest niezrozumiała.
  Ponadto zdarzają się wpadki: o godz 21 podaje się godz 18. Piszę o godz 15.30 a przed chwilą podano godz 9.25!!!
  Nie wiem więc czy podane info nt ruchu na ulicach jest aktualny na 9.25 czy na 15.25. Skandal!
  No i wteszcie muzuka!!! Całkiem dobrą muzykę poprzedniego radia zastąpiono tragiczną łupanką w najgorszym gatunku.
  Słuchacze którzy nie mają możliwości poznać ptawdziwej muzyki pozostają w nieświadomości że może być inna muzyka!!
  Proszę przeanalizujcie na serio moje uwagi bo uważam je za bardzo istotne, a chciałabym Was słucjać.
  pozdrawiam
  mw

 6. Fraktalboy

  Dzień dobry.
  Zwrócił Pan uwagę, że słownictwo użyte przeze mnie na łamach waszej strony raczej niezalecane jest.
  Myślę, że również nie zaleca się ( nie należy, nie powinno się, nie wolno ) wypełniać muzycznej ramówki kalkomanią, która bardziej pasuje do supermarketu, gdzie zajęci zakupami ludzie nie zwracają na to uwagi.
  Jednak emisja radiowa to nie tło do Tesco, czy Carrefour’a.
  To również nie dancing, gdzie podciętym gościom chodzi tylko o to ” byle coś grało ” a, czy śpiewa to przysłowiowa Renia Grabowska, czy wujek Władek – nie ma znaczenia.
  Nie wiem na czym polega urozmaicanie playlisty tak, aby tzw. covery nie wchodziły na antenę, bo wciąż jest ich większość, co odbieram jako brak szacunku dla słuchacza.
  Jak się Pan czuje jako radiowiec i dowodzący, serwując karaoke z wokalem jako muzyczną wizytówkę stacji w takiej ilości ?
  Proszę w spokoju ducha odpowiedzieć sobie samemu na to pytanie.
  Już mnie ( tu wulgaryzm, który na łamach tej strony raczej niezalecany jest ) nie strzela, po prostu jest mi przykro, że transformacja RadiaPuławy24 wygląda, a raczej brzmi właśnie tak.
  Życzę dopływu funduszy, które pozwolą na opłaty za nadawanie oryginałów i zwiększenie załogi oraz klasy godnej prawdziwego Radia.

 7. Fraktalboy

  Dzień dobry.
  Nie będę czepiał się muzyki, bo trafienie w gusta wszystkich potencjalnych słuchaczy jest po prostu niemożliwe.
  Mieszanka jest, jaka jest, no i git.
  Czuję się jednak obrażany traktowaniem mnie jak muzycznego debila.
  Pewnie taniej wychodzą opłaty za tzw. covery, ale chuj mnie strzela jak słyszę te dancingowe podróbki.
  Panie zawiadowco, może w Radomiu nikomu to nie przeszkadza, ale w Puławach i okolicy ludkowie potrafią odróżnić karaoke od oryginału.
  No i te miksy, które naciągają czas, co jest łatwiejsze niż robienie rzetelnego radia.
  Radosny lektor Bartosz wciąż na etapie bajeranta lasek w zakładowej palarni lub didżeja na wieczorku integracyjnym w restauracji Przepiórka.
  Chłopaku, masz fajny głos, więc daj na luz i gadaj normalnie.
  Lubię Panią Kamilę, która nie sili się na lans i zabawianie publiki, tylko spokojnie, z klasą robi dobrą, radiową konferansjerkę.
  Grajcie dalej i rozwijajcie się.

  1. MD

   Dziękujemy za opinię
   Jednak zwrócić muszę uwagę na słownictwo tu używane – na łamach naszej strony raczej niezalecane to jest
   Urozmaicamy playlistę tak, by ‘covery’ nie wchodziły na antenę
   Sam pracując w radomskiej stacji – Rekord zmieniałem playlistę na nowo i tak zostaje niezależnie czy w Puławach czy w Radomiu
   Pozdrawiam

 8. mn

  Jestem zwolennikiem radiofonii i cieszę się, że w moich Puławach istnieje radio. Radio Impuls rozwinęło się na plus, stało się bardziej dynamiczne, więcej prowadzących, ciekawa muzyka, choć kawałki disco polo nie zachwycają, ale maja przyciągnąć pewnie fanów tego gatunku, tylko więcej wiadomości lokalnych, jest z czego czerpać, bo portal ‘To nasz region’ jest bogaty i rozbudowany. Jest więcej reklam, ale to pewnie dobrze, bo firmę z czegoś trzeba utrzymać. No i jeszcze zrezygnowałbym z informacji krajowych, chyba z Radia Zet, które razi polityką, na Puławszczyźnie nie potrzebujemy punktu widzenia warszawki. Jingle i oprawa fajne. Tyle koncertu życzeń. Powodzenia.

 9. Anonim

  Radio Puławy24 miało swoje minusy, przede wszystkim braki kadrowe.
  Słysząc wciąż te same głosy w serwisach, wejściach i audycjach autorskich odczuwałem znużenie.
  Pan od muzyki zwłaszcza w ostatniej fazie istnienia pod starą nazwą puszczał chyba tę, której sam słuchał, bez wyczucia, co pasuje o danej porze i czy w ogóle jest ” radiowe ”
  Konferansjerka bywała różna, ale trudno rzeźbić atrakcyjny dla słuchacza materiał w pojedynkę.
  Ta bolączka dotyczy również radia ” Bodziec ” bo i takie zawołanie mogłoby nosić jako synonim Impulsu bez większej szkody dla słuchalności i marketingu.
  Nazwa banalna jak tani dezodorant, weselna kapela lub dostępny bez recepty preparat na erekcję, ale to już subiektywny odbiór.
  Nie wiem jaki tzw. target czyli profil słuchacza pulsuje w wyobraźni zawiadującego, ale mocno promowana muzyka taneczna, jak nazwa wskazuje, jest do tańca i wtedy smakuje inaczej, słuchana, zwłaszcza w nadmiarze – zwyczajnie nudzi i męczy.
  Mam też nieodparte wrażenie, że lektor Bartosz jara się sam swoim głosem w słuchawkach, ale przy braku innych męskich głosów w załodze mógł zbłądzić.
  Chłopięce ploteczki rodem z magla, że niby na wesoło, też bywają żenujące, ale ramówka ma swoje prawa i trzeba ją wypełnić.
  Brakuje mi hasającej swego czasu w RP24 reklamy zabiegów rewitalizacji pochwy, ale preparat zmniejszający biegunkę lub ( w zależności od potrzeb ) zwiększający perystaltykę, czyli aktywność motoryczną w przewodzie pokarmowym, która powoduje przesuwanie pokarmu z przełyku, aż do jego końcowego odcinka, czyli odbytnicy – też jest ok.
  Parafrazują byłego premiera Leszka Millera – zaczynają, jak zaczynają, zobaczymy jak skończą.
  Życzę prawdziwego rozwoju i klasy, tandeta może przyciągać uwagę, ale ma krótki żywot.

 10. Maciej Dobrowolski

  Dziękujemy za wszystkie słowa. Wierzymy, ze sprostamy i bedziemy dla Państwa coraz fajniejsi, takze w „warstwie słownej”. Pozdrawiam serdecznie i prisze trzymać kciuki o opiernicza, jak zasłużymy

 11. Gall

  Antyrządowe radio ,wiadomości w waszym wykonaniu to atak na polski rząd ,dlaczego nie jesteście tacy dociekliwi w sprawach opozycji (systemowy hejt , kradzieże publicznych pieniędzy) naprawdę jest o czym mówić,ale zaraz czy Wy czasami nie jesteście na sponsoringu obcych ?hmm to chyba wszystko wyjaśnia aha i nie bójcie się tak repolonizacji mediów to naprawdę dobry pomysł dla Polski .Żeby nie było że tylko krytyka -muzyka super.

 12. Daniello

  Witam, bardzo czysto słychać w miejscowości Garbów LU, wcześniej było z lekkimi szumami, pod czas jazdy do Lublina nie dawało się słuchać. SUPER muzyka konkurencyjni jesteście gatunkowo TAK TRZYMAĆ, a będzie urozmaicenie na skali. Fajna impreza z radiem Impuls 97.2 FM No. 1 na liście 🙂

Dodaj komentarz