NOWE RADIO W PUŁAWACH!

      22 komentarze do NOWE RADIO W PUŁAWACH!

Punktualnie o godzinie 12.00 na 97,2 FM w tanecznych rytmach wystartowało Radio Impuls.

Pierwszą piosenką, którą zagraliśmy, był jeden z największych w historii muzyki rozrywkowej hitów: Radio Gaga grupy Queen. Radio Impuls jest kontynuatorem ponad 5-letniej tradycji Radia Puławy 24, ale ze względu na rozwój naszych mediów, spółka zdecydowała się na taką zmianę. Dzisiaj Radio Impuls dysponuje nadajnikiem dużej, bo 2,5-kilowatowej mocy i antenami zlokalizowanymi w Puławach, a swoim zasięgiem obejmuje tereny pomiędzy Lublinem i Radomiem, docierając do ogromnej rzeszy potencjalnych słuchaczy oraz tych, słuchaczy których zdobyło sobie przez lata radio Puławy 24. W Radiu Impuls codziennie usłyszycie Państwo bardzo dobrą taneczną muzykę w różnych jej odmianach, wiadomości lokalne, ciekawe, często niesztampowe wywiady. Pojawi się też sporo nowości, między innymi sobotnia lista przebojów disco polo czy Superlista, prezentująca największe i najmodniejsze hity.

Tydzień wcześniej portal puławy24.pl zastąpił nowy portal informacyjny ToNaszRegion.pl obejmujący swoim zasięgiem teren identyczny z zasięgiem radia Impuls. Te dwa media są wynikiem wprowadzenia nowej strategii rozwoju i będzie nam miło, jeśli spodobają się Państwu i że już codziennie będziecie Państwo z nami. Praca dla Państwa to dla nas wielki zaszczyt.

 

22 comments on “NOWE RADIO W PUŁAWACH!

 1. Daniello

  Witam, bardzo czysto słychać w miejscowości Garbów LU, wcześniej było z lekkimi szumami, pod czas jazdy do Lublina nie dawało się słuchać. SUPER muzyka konkurencyjni jesteście gatunkowo TAK TRZYMAĆ, a będzie urozmaicenie na skali. Fajna impreza z radiem Impuls 97.2 FM No. 1 na liście 🙂

  Reply
 2. Była słuchaczka

  Ja rezygnuje ze słuchania Was.. Przykro, bo uwielbiam to radio do wakacji… Teraz to porażka! Polska, dobra muzykę zamieniliscie na disko tłuke. Szkoda 🙁

  Reply
 3. Gall

  Antyrządowe radio ,wiadomości w waszym wykonaniu to atak na polski rząd ,dlaczego nie jesteście tacy dociekliwi w sprawach opozycji (systemowy hejt , kradzieże publicznych pieniędzy) naprawdę jest o czym mówić,ale zaraz czy Wy czasami nie jesteście na sponsoringu obcych ?hmm to chyba wszystko wyjaśnia aha i nie bójcie się tak repolonizacji mediów to naprawdę dobry pomysł dla Polski .Żeby nie było że tylko krytyka -muzyka super.

  Reply
 4. Maciej Dobrowolski

  Dziękujemy za wszystkie słowa. Wierzymy, ze sprostamy i bedziemy dla Państwa coraz fajniejsi, takze w „warstwie słownej”. Pozdrawiam serdecznie i prisze trzymać kciuki o opiernicza, jak zasłużymy

  Reply
 5. Aga

  Cały dzień słucham radia i ani słowa o Cysternie Wstydu rządów PO i PSL która była w Puławach , wstydźcie się razem z nimi za brak informacji o tym wydarzeniu

  Reply
 6. Anonim

  Radio Puławy24 miało swoje minusy, przede wszystkim braki kadrowe.
  Słysząc wciąż te same głosy w serwisach, wejściach i audycjach autorskich odczuwałem znużenie.
  Pan od muzyki zwłaszcza w ostatniej fazie istnienia pod starą nazwą puszczał chyba tę, której sam słuchał, bez wyczucia, co pasuje o danej porze i czy w ogóle jest ” radiowe ”
  Konferansjerka bywała różna, ale trudno rzeźbić atrakcyjny dla słuchacza materiał w pojedynkę.
  Ta bolączka dotyczy również radia ” Bodziec ” bo i takie zawołanie mogłoby nosić jako synonim Impulsu bez większej szkody dla słuchalności i marketingu.
  Nazwa banalna jak tani dezodorant, weselna kapela lub dostępny bez recepty preparat na erekcję, ale to już subiektywny odbiór.
  Nie wiem jaki tzw. target czyli profil słuchacza pulsuje w wyobraźni zawiadującego, ale mocno promowana muzyka taneczna, jak nazwa wskazuje, jest do tańca i wtedy smakuje inaczej, słuchana, zwłaszcza w nadmiarze – zwyczajnie nudzi i męczy.
  Mam też nieodparte wrażenie, że lektor Bartosz jara się sam swoim głosem w słuchawkach, ale przy braku innych męskich głosów w załodze mógł zbłądzić.
  Chłopięce ploteczki rodem z magla, że niby na wesoło, też bywają żenujące, ale ramówka ma swoje prawa i trzeba ją wypełnić.
  Brakuje mi hasającej swego czasu w RP24 reklamy zabiegów rewitalizacji pochwy, ale preparat zmniejszający biegunkę lub ( w zależności od potrzeb ) zwiększający perystaltykę, czyli aktywność motoryczną w przewodzie pokarmowym, która powoduje przesuwanie pokarmu z przełyku, aż do jego końcowego odcinka, czyli odbytnicy – też jest ok.
  Parafrazują byłego premiera Leszka Millera – zaczynają, jak zaczynają, zobaczymy jak skończą.
  Życzę prawdziwego rozwoju i klasy, tandeta może przyciągać uwagę, ale ma krótki żywot.

  Reply
 7. mn

  Jestem zwolennikiem radiofonii i cieszę się, że w moich Puławach istnieje radio. Radio Impuls rozwinęło się na plus, stało się bardziej dynamiczne, więcej prowadzących, ciekawa muzyka, choć kawałki disco polo nie zachwycają, ale maja przyciągnąć pewnie fanów tego gatunku, tylko więcej wiadomości lokalnych, jest z czego czerpać, bo portal ‚To nasz region’ jest bogaty i rozbudowany. Jest więcej reklam, ale to pewnie dobrze, bo firmę z czegoś trzeba utrzymać. No i jeszcze zrezygnowałbym z informacji krajowych, chyba z Radia Zet, które razi polityką, na Puławszczyźnie nie potrzebujemy punktu widzenia warszawki. Jingle i oprawa fajne. Tyle koncertu życzeń. Powodzenia.

  Reply
 8. Rafał

  Radio fajne, ale niektórym prowadzącym potrzebna wizyta u logopedy, w celu nauki oddechu i likwidacji szczękościsku, to nie jest moja opinia, ale czasami mam ten sam problem jak się zdenerwuje

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.