Otwarcie Nowej Atrakcji: Labirynt w Kukurydzy w Rodzinnym Parku Rozrywki Dolina Dinozaurów w Jabłonowcu

      Możliwość komentowania Otwarcie Nowej Atrakcji: Labirynt w Kukurydzy w Rodzinnym Parku Rozrywki Dolina Dinozaurów w Jabłonowcu została wyłączona

[Artykuł Sponsorowany]

Jabłonowiec, 4 sierpnia 2023 – Nowy, Rodzinny Park Rozrywki Dolina Dinozaurów, znany z atrakcji dla całej rodziny, ogłasza oficjalne otwarcie swojej najnowszej atrakcji – labiryntu w kukurydzy!

Park Dolina Dinozaurów, uwielbiany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych, znów udowadnia, że potrafi dostarczyć niesamowitych i ekscytujących wrażeń! Teraz, oprócz fascynującej, ekscytującej ścieżki z dinozaurami oraz placów zabaw z Wielką, Wodną Poduchą oraz słomianego labiryntu oferuje także przygodę w nowym labiryncie kukurydzianym! Rozciągający się na powierzchni jednego hektara, ma w sobie aż kilka kilometrów wytyczonych ścieżek, przez co zapewnia zabawę, przygodę i edukację w jednym miejscu – zarówno dla najmłodszych, jak ich rodziców czy dziadków.

Każdy kto odwiedzi labirynt, doświadczy nie tylko emocjonującej przygody pełnej zagadek i tajemnic, ale będzie się również mógł dowiedzieć więcej o uprawie tak popularnej kukurydzy, odgrywającej dużą rolę w naszej codziennej diecie.

Jestem bardzo podekscytowany otwarciem naszego labiryntu w kukurydzy, szczególnie słuchając śmiechu i okrzyków radości kiedy uda się dotrzeć do zagubionego, małego dinozaura” – mówi założyciel Parku Dolina Dinozaurów. “To nie tylko nowa atrakcja, ale również kolejny krok w naszej misji zabawiania i edukowania tak dzieci jak dorosłych w przystępny sposób.”

Labirynt w kukurydzy jest otwarty dla publiczności od 29 lipca 2023 r., planowane są również specjalne wydarzenia tematyczne, takie jak nocne przechodzenie przez labirynt, co z pewnością doda uroku tej fascynującej nowej atrakcji.

Dolina Dinozaurów to rodzinny park rozrywki położony w Jabłonowcu w gminie Trojanów. Założony z pasją do edukacji i przyrody, park jest znany z licznych atrakcji, w tym  modeli dinozaurów, ścieżek edukacyjnych i teraz nowego, jedynego w okolicy labiryntu w kukurydzy zapewniając atrakcje zarówno dla dzieci jak dorosłych.  Na terenie Parku znajduje się pizzeria, sklepik z pamiątkami oraz zaplecze edukacyjne. 

Wszystkie atrakcje w cenie biletu wstępu, którego cena określona została na bardzo atrakcyjnym poziomie: 39 zł dla dziecka i 49 zł dla osoby dorosłej. Park otwarty jest dla Gości indywidualnych od środy do niedzieli, natomiast dla grup zorganizowanych, po wcześniejszym umówieniu, nawet codziennie.

www.dolinadinozaurow.pl

https://www.facebook.com/dolina.dinozaurow