PORADY EKSPERTA: DR JERZY BERBECKI – Twarz pod maseczką? Wymaga szczególnej troski

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: DR JERZY BERBECKI – Twarz pod maseczką? Wymaga szczególnej troski została wyłączona

Symbolem czasu pandemii stały się maseczki, które być może pozostaną z nami na dłużej. Dlatego musimy przyzwyczaić się nie tylko do ich obecności, ale również do bardziej kompleksowej pielęgnacji naszej cery.

Jednym ze sposobów utrzymania skóry w dobrej kondycji jest dostarczanie jej substancji odżywczych, wspomagających na przykład regenerację i produkcję naturalnych włókien kolagenowych. Odpowiednią metodą jest popularna obecnie mezoterapia, której wskazania, zastosowanie i rezultaty zaprezentowane są w pierwszej części audycji.

 

Dbamy systematycznie o twarz, ale często zapominamy o szyi, a skóra tej części naszego ciała jest szczególnie wrażliwa i wymaga odpowiedniego nawilżenia. Jakie więc zabiegi możemy wykonać w obrębie szyi, aby cieszyć się jej zdrowym wyglądem?

 

Co kryje się pod nazwą biostymulatorów? I jakich efektów można oczekiwać na skórze? Na koniec powrócimy jeszcze raz do pewnych mitów narosłych wokół zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.