To był niespokojny wtorek na puławskich drogach

      Możliwość komentowania To był niespokojny wtorek na puławskich drogach została wyłączona

Służby ratunkowe miały sporo pracy – przez większość popołudnia, a nawet późnym wieczorem. Policjantom przybyły dwie nowe sprawy do wyjaśnienia.

Wczoraj (13 września), wczesnym popołudniem czołowe zderzenie na kilka godzin wstrzymało ruch drogowy na ulicy Żyrzyńskiej w Puławach. Sprawcą zdarzenia był 76-letni puławianin, który jechał samochodem drogą wojewódzką, w kierunku miasta. Nagle zjechał na przeciwny pas ruchu – i niemal natychmiast zderzył się z innym autem osobowym, które zmierzało w stronę Żyrzyna. Senior trafił do szpitala, a mundurowi muszą ustalić, z jakiego powodu jego auto opuściło właściwy pas. Drugi uczestnik zdarzenia, 22-latek z Puław, wyszedł z tego wypadku z ogólnymi potłuczeniami ciała. Wiadomo już, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Natomiast późnym wieczorem, po godzinie 21:30, służby musiały interweniować na drodze ekspresowej S-12, na wysokości Żyrzyna. Auto osobowe jadące w kierunku Warszawy, z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn uderzyło w bariery energochłonne. Samochodem podróżował tylko kierowca, ratownicy udzielili mu pomocy na miejscu zdarzenia.

Źródło informacji i zdjęcia: KPP w Puławach