Wisła Puławy vs. Kotwica Kołobrzeg – 2:1

Możliwość komentowania Wisła Puławy vs. Kotwica Kołobrzeg – 2:1 została wyłączona

W minioną sobotę (11 marca) drużyna Wisły Puławy pokonała aktualnego lidera tabeli eWinner drugiej ligi, Kotwicę Kołobrzeg. Na puławskim stadionie przez ponad półtorej godziny nie brakowało emocji.

Pierwszy gol dla Wisły padł w 26. minucie spotkania – udaną akcję zakończył wtedy Przemysław Skałecki. Jednak przeciwnicy nie pozostali dłużni i wyrównali wynik tuż przed końcem pierwszej połowy. Na kolejny gol, który przesądził o wyniku meczu, kibice musieli poczekać prawie do końca spotkania. W doliczonym czasie gry drugą bramkę dla “Dumy Powiśla” strzelił Dawid Retlewski.

Sobotnie zwycięstwo ugruntowało pozycję Wisły Puławy w górnej części ligowej tabeli. Zespół nadal znajduje się w strefie play-offów o awans do pierwszej ligi – a do strefy awansu traci obecnie tylko dwa punkty. Szansa na zdobycie kolejnych trzech nadarzy się w najbliższą niedzielę (19 marca) – podczas konfrontacji z Zagłębiem Lubin 2.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy